Konkurs z okazji nadchodzącego sezonu F1

Ruszamy z serią, w której będziecie mogli wygrać książki wydawnictwa SQN.
22.02.2420:54
Redakcja
676wyświetlenia

Pewnie zdążyliście zauważyć, że nasza redakcja od dawna współpracuje z wydawnictwem SQN, które jest wiodącą marką na polskim rynku wydawniczym w zakresie książek związanych z Formułą 1 oraz motorsportem jako takim. Ta współpraca pozwoliła nam przygotować dla was serię konkursów, w których będziecie mogli wygrać wiele książek wydanych w ostatnim czasie. Zaczynamy od konkursu, który będzie związany bezpośrednio z odbywającymi się testami w Bahrajnie!

Co będzie można wygrać w pierwszym konkursie z serii? Tym razem najnowszą pozycję SQN, czyli Max Verstappen - niepowstrzymany, autorstwa Marka Hughesa. Pięć osób, którym uda się rozwiązać naszą zagadkę (bądź będą najbliżej poprawnego rozwiązania) otrzyma jeszcze ciepłe egzemplarze książki!

Co należy zrobić by wygrać? Nic trudnego, wystarczy zgadnąć łączną liczbę okrążeń, którą przejedzie Red Bull Racing (tylko główny zespół, bez Racing Bulls) podczas trzech dni testów w Bahrajnie. Zadanie o tyle ułatwione, że dwa dni już za nami. Odpowiedzi należy wysyłać na adres mailowy redakcja@f1wm.pl. W tytule wiadomości należy wpisać "Konkurs Max Verstappen". Nagradzane będą odpowiedzi najbliższe prawdziwemu wynikowi, a w przypadku remisu będzie się liczył czas nadesłania wiadomości. Ważna informacja: odpowiedzi przyjmujemy do godziny 11:00 jutrzejszego dnia (23. lutego).

To dopiero pierwsza szansa na zgarnięcie naprawdę ciekawych książek, zapraszamy więc do wspólnej zabawy, a jeśli się nie uda to głowa do góry - wkrótce kolejne szanse!